www.cvonline.hu

Adatrögzítés 09.09-én

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.05.25.
Hirdetés azonosító: 853787
lejárt

Diákmunka = szakmai tapasztalatszerzés, pénzkereseti lehetőség, rugalmas munkaidő, biztonságos munkavégzés. Neked mi a fontos? A Mind-Diák Szövetkezetnél ezt mind megtalálod. Diák tagjaink két évtized alatt több mint 2000 partnerünknél bizonyíthatták rátermettségüket. Legyél Te a következő!

Nemzetközi élelmiszerlánc központi irodájába keresünk adatrögzítőt.

Feladatok:

  • adatbeviteli feladatok ellátása

Elvárások:

  • monotonitás tűrés
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • a munka szeptember 09-én történő vállalása 08.00-17.00 között

Amit kínálunk:

  • Diákbér: Bruttó 800 Ft / óra
  • Azonnali kezdési lehetőség

Amennyiben számíthatunk Rád legalább fél éven keresztül várjuk jelentkezésed honlapunkon történő Link megjelenítése útján fényképes önéletrajz feltöltésével.