www.cvonline.hu

Adatmásolási, adattisztítási munka részmunkaidőben

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.06.21.
Hirdetés azonosító: 964614
lejárt

Dolgozz a Mind-Diáknál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is. Élj a lehetőséggel!

Vonzó munkahely egy piacvezető, modern vállalatnál. Berlini központú szoftvergyártó cég magyarországi irodájában munkalehetőség tesztelési illetve adatmigrációs feladatok ellátására.

Feladatok:

  • adatbázisadatok lekérdezése, tárolása és feldolgozása
  • program tesztelések
  • kisebb scriptek/makrók írása

Elvárások:

  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • pontos, precíz munkavégzés
  • logikus gondolkodás
  • munka 2-3 hónapra történő vállalása heti minimum 3 alkalommal

Munkaidő: hétfőtől péntekig részmunkaidőben, vagy akár teljes munkaidőben

Előnyt jelent:

  • SAP ismeret
  • középszintű angol vagy német nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Bérezés: bruttó 1250 Ft/óra
  • Nagyvállalati környezetbe történő beilleszkedés
  • Lehetőség továbblépésre

Ha pozíciónk felkeltette érdeklődésedet, várjuk jelentkezésedet Link megjelenítése és önéletrajz feltöltés után.

Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseidet is, lent a "Megosztás" -ra kattintva oszd meg velük a facebookon is!