www.cvonline.hu

Adatmásolási, adattisztítási munka részmunkaidőben

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.11.15.
Hirdetés azonosító: 922312
lejárt

Dolgozz a Mind-Diáknál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is. Élj a lehetőséggel!

Vonzó munkahely egy piacvezető, modern vállalatnál. Berlini központú szoftvergyártó cég magyarországi irodájában munkalehetőség tesztelési illetve adatmigrációs feladatok ellátására.

Feladatok:

  • adatbázisadatok lekérdezése, tárolása és feldolgozása
  • program tesztelések

Elvárások:

  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • pontos, precíz munkavégzés
  • logikus gondolkodás
  • munka 2-3 hónapra történő vállalása heti minimum 3 alkalommal

Munkaidő: hétfő és péntek között, 17.00-23.00

Előnyt jelent:

  • SAP ismeret
  • középszintű német nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Bérezés: bruttó 1250 Ft/óra
  • Nagyvállalati környezetbe történő beilleszkedés

Ha pozíciónk felkeltette érdeklődésedet, várjuk jelentkezésedet Link megjelenítése és önéletrajz feltöltés után.

Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseidet is, lent a "Megosztás" -ra kattintva oszd meg velük a facebookon is!

Legyél Te barátaid fejvadásza !

2015. május 31-ig ajánld barátaidat, ismerőseidet és begyűjtheted ajándékcsomagjaink egyikét vagy megnyerheted a 30.000 Ft értékű Tanulmányi támogatást !
A részletekért kattints a következő linkre: Link megjelenítése