www.cvonline.hu

Adatkezelő munkatárs

  • A hirdetés 84 napja lejárt

Multinacionális partnerünk részére adatkezelő kollégát keresünk

Feladatok:

Feladat:

  • Adatrendszerezés, egyeztetés, adattisztítás a vállalat informatikai rendszerében

Munkavégzés helye: Fót

Elvárások:

Amit várunk:

  • Minimum középfokú aktív angol nyelvtudás ÉS német/francia/olasz nyelv ismerete
  • Adatkezelésben, informatikában jártasság
  • Türelmes, kitartó, pontos munkavégzés
  • Közép vagy felsőfokú végzettség
Juttatások:

Amit biztosítunk:

  • Multinacionális vállalati munkakörnyezet, és juttatások
  • Bejáráshoz busz járat (30 perc Budapestről)
  • Kiváló lehetőség szakmai fejlődésre

Jelentkezéseket várjuk az E-mail cím megjelenítése E-mail címre várjuk a fizetési igény megjelöléssel.

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Szükséges iskolai végzettség -