www.cvonline.hu

Adatkezelő munkatárs Angol, Francia nyelvtudással

  • Frissítve 48 napja

Multinacionális partnerünk részére adatkezelő kollégát keresünk 6 órában angol és francia nyelvtudással

  • Adatrendszerezés, egyeztetés, adattisztítás a vállalat informatikai rendszerében
Feladatok:
Elvárások:
  • Minimum középfokú aktív angol nyelvtudás ÉS francia nyelv ismerete
  • Informatikában jártasság, számítógép használatban gyakorlat
  • Türelmes, kitartó, pontos munkavégzés
  • Közép vagy felsőfokú végzettség
Juttatások:
  • Multinacionális vállalati és irodai munkakörnyezet, valamint juttatások
  • Munkába járáshoz vállalati ingyenes busz járat (30 perc Budapestről)
  • Kiváló lehetőség szakmai fejlődésre

Jelentkezéseket az E-mail cím megjelenítése várjuk a fizetési igény megjelöléssel.

Munkavégzés helye Magyarország,Pest megye,Fót
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Régió Pest