Adatkezelő gyakornok informatikai területen (Referenciaszám:PJ2689)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2014.02.06.
Jelentkezési határidő: 2014.10.01.
Hirdetés azonosító: 750581
lejárt

Újpesti gyógyszeripari multinacionális partnercégünk megbízásából keresünk diákokat az alábbi pozícióra:

Adatkezelő gyakornok informatikai területen

Feladatok:

- SAP HR modul karbantartása

- Adatbevitel, táblázatok kezelése (Excel használatával)
- Adatállományok betöltése

Elvárások:

- Folyamatban lévő főiskolai / egyetemi tanulmányok
- Nappali tagozatos hallgatói jogviszony

- Legalább 6 hónapos idő vállalása, heti 30 órában vagy 3 munkanapon, napi 8 órában
- Alapfokú, aktív angol nyelvtudás, írásban és szóban egyaránt
- Magas szintű Excel ismeret (fkeres függvény ismerete)

- Megbízható személyiség
- Pontos, precíz munkavégzés

Amit kínálunk:
- Tapasztalatszerzés egy multinacionális vállalatnál nemzetközi környezetben

- Fiatalos csapat, kellemes munkahelyi légkör
- Fejlődési lehetőség,
- Versenyképes javadalmazást biztosítunk

Várható munkakezdés: Szeptembertől

Kérjük, angol és magyar önéletrajzodat csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldd el jelentkezésedet Füleki Ildikó kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válaszd, mert így adataid gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.