Adatkezelő (Angol + Német / Francia / Portugál / Svéd / Dán / Finn)

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.03.22.
Jelentkezési határidő: 2017.04.01.
Hirdetés azonosító: 871196

Data Steward pozícióba keresünk precíz jelentkezőket multinacionális partnerünkhöz, aki az egyik vezető beszállító a gyógyszeripari szoftverek területén. Megbízónk, aki 2015-ben az év legjobb munkahelye díjának nyertese, a budapesti csapat bővítésére keres pályakezdő és tapasztalt jelentkezőket.

A vállalat versenyképes fizetést, szakmai tréninget, előrelépési lehetőséget, összetartó csapatot és támogató ügyvezetést kínál a jelentkezők számára.

A Data Steward feladata a vállalati adatbázis kezelése, az adatok karbantartása.
Legfontosabb feladatok:

• Az adatok aktualitásának ellenőrzése, adatvalidálás
• Az adat duplikációk tisztítása
• Adathibák eltávolítása
• Az adatbázis építésében való aktív részvétel
• Internetes keresés es szükség eseten telefonos adategyeztetés
• Adatminőség általános javítása
• Request management

Legfontosabb elvárások a Data Steward jelentkezővel szemben:

• Középfokú angol nyelvtudás mellett plusz egy idegen nyelv folyékony, felsőfokú ismerete elengedhetetlen az alábbi nyelvek közül: Német / Francia / Portugál / Svéd / Dán / Finn

• Legalább középfokú végzettség
• Számítástechnikai ismeretek (Excel, Google)
• Jó kommunikációs és problémamegoldó készség
• Precíz és önálló munkavégzés
• Master data, vagy egészségügyi területen szerzett tapasztalat előnyt jelent

Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődését és tapasztalata, képzettsége megfelel az elvárásoknak, továbbá szívesen csatlakozna egy haladó szellemű és fejlődő csapathoz, jelentkezzen a honlapunkon keresztül angol nyelvű önéletrajza feltöltésével.
Munkavégzés helye: Budapest