www.cvonline.hu

Adatkezelési referens

DOLOGIDÕ Munkaerõ-közvetítõ és -kölcsönzõ Kft.
Hozzáadva: 2017.06.22.
Jelentkezési határidő: 2015.06.19.
Hirdetés azonosító: 939592
lejárt

A Dologidő Kft. Baranya megyei energiaszolgáltatásban kiemelkedő szerepet betöltő megbízója számára olyan munkatársakatt keres, akik szaktudásukkal tovább tudják erősíteni

a cég dolgozóinak csapatát

munkakörben.

A leendő munkatárs feladatai

  • WINDOWS és MS Office teljes körű és egyes SAP modulok használata.
  • Ügyfeleket nyilvántartó rendszerekben adatok módosítása, számlázási feladatok és beállítások elvégzése.
  • Külső és belső ügyfelekkel (megbízók, szolgáltatók) való kapcsolattartás - főként írásban.
  • Munkaköréhez kapcsolódó rendszerek, törvények, szabályozások összefüggéseinek átfogó, naprakész ismerete.
  • Új ismeretek, változások elsajátítása, alkalmazása.

Elvárások a jelentkezővel szemben

  • Minimum középfokú végzettség (gimnáziumi vagy szakközépiskolai érettségi)
  • Magabiztos számítógépes ismeretek (elméletben és gyakorlatban egyaránt)
  • Microsoft Office programok (Excel, Word) legalább felhazsnálói szintű ismerete
  • Megbizhatóság, felelősségteljes munkavégzés
  • Együttműködési készség, csapatmunkára való hajlandóság
  • Precizitás
  • Igény új ismeretek elsajátítására, teljesítményorientáltság

Előny

  • műszaki végzettség
  • SAP ismeret

Munkavégzés helye

  • Komló

Munkavégzés jellege

  • határozatlan időtartamú
  • napi 8 óra

Amit megbízónk kínál

  • stabil vállalati háttér, multinacionális környezet
  • kulturált munkakörülmények

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését kérem, küldje el magyar nyelvű, fényképes önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre!
A levél tárgyában jelölje meg a pozíció megnevezését!

 Dologidő
Dologidő - cvonline.hu