www.cvonline.hu

Adatkezelési és postázási munkatárs

  • A hirdetés 716 napja lejárt

Pénztárcsoportba keresünk

adatkezelési és postázási munkatársat

hosszú távra!

Feladatok:

  • beérkezett küldemények érkeztetése szortírozása, kimenő küldemények feladása
  • dokumentumok archiválása, irattározása
  • belépési nyilatkozatok, tagi adatmódosítások, igények iktatása, feldolgozása
  • igényekhez kapcsolódó megkeresések, reklamációk kezelése

Elvárások:

  • ügyintézői, adminisztrációs munkakörben szerzett tapasztalat
  • legalább középfokú végzettség
  • gyors és megbízható tudás megszerzésére való törekvés
  • napi munkát befolyásoló szabályok pontos és alapos ismerete, betartása, változások követése
  • pontos, hatékony, valamint igényes munkavégzés
  • csapatszellem, konstruktivitás
  • pozitív személyiség

Munkába állás feltétele:

erkölcsi bizonyítvány kiváltása

Munkaidő: napi 8 óra

Egyéb:

  • versenyképes jövedelem
  • béren kívüli juttatások

Munkavégzés helye: Budapest XIII. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát fizetési igénnyel együtt az alábbi e-mail címre, a betölteni kívánt munkakör megjelölésével!

Helyek Pest
Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő