www.cvonline.hu

Adatkezelés gyakornok

Prohuman

Hozzáadva: 2017.09.22.
Hirdetés azonosító: 953340

Multinacionális cég keres egy új kollégát

Feladatok:
  • bejövő számlák archiválása
  • új kereskedői kártyák létrehozása és frissítése
  • egyeztetés kereskedőkkel, ügyfelekkel
  • számviteli csapat támogatása
Elvárások:
  • Aktív nappali tagozatos, vagy passzív hallgatói jogviszony (BSc III. év vagy MSc I-II. éves hallgató, pénzügy szakirány)
  • Heti minimum 20 óra
  • Erős szintű számítástechnikai ismeretek (Excel, PowerPoint, Word)
  • Precíz és jól szervezett személyiség
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Rugalmasság
  • Korábbi szakmai gyakorlat előnyt jelent
  • Középfokú angol nyelvtudás
Amit kínálunk:
  • bruttó 800 Ft/óra
  • Kellemes munkakörnyezet
  • Kiváló, fiatalos csapat
  • Hosszú távú munkalehetőség
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Egyéb:
  • Munkavégzés helye:
  • Budapest, XIII. kerület
Kapcsolat:
Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, fényképes önéletrajzodat várjuk a E-mail cím megjelenítése email címre. Leveled tárgya legyen NUM-ADA!