www.cvonline.hu

Adatkarbantartó – operatív területre

  • A hirdetés 1049 napja lejárt

 A WABERER’S INTERNATIONAL ZRT. Közép-Kelet Európa legnagyobb fuvarozási és szállítmányozási nagyvállalatának Operatív Igazgatósága az alábbi pozícióra keres munkatársat:

Feladatok:

  • A megbízásokkal kapcsolatos adatok karbantartása, ellenőrzése;
  • Hibák, hiányosságok alapos, logikus feltárása;
  • A feltárt hibák javítása;
  • Javaslattétel az adatrögzítési folyamatok javítására;
  • Folyamatos kapcsolattartás a társosztályokkal.

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség (számítástechnika szak előny);
  • Microsoft alkalmazások, adatbázis kezelő szoftverek magabiztos ismerete (ACCESS, EXCEL);
  • Fuvarozásban és/vagy informatikában szerzett munkatapasztalat;
  • Középfokú angol nyelvtudás.

Előnyt jelent:

  • Lekérdezésekben (SQL) való jártasság;
  • Kontrolling ismeret.

Munkakör betöltéséhez szükséges kompetenciák:

  • Precizitás, pontosság;
  • Gyors és logikus gondolkodás, rendszer szemlélet;
  • Jó problémafeltáró- és megoldó készség;
  • Terhelhetőség, jó stressz – és monotonitás-tűrő képesség;
  • Pontos, precíz munkavégzés.

Amit kínálunk: Szakmai fejlődési lehetőség, kellemes munkahelyi légkör.

 Munkavégzés helye: 1239 Budapest, Nagykőrösi út 351.

Azonnali munkakezdéssel!

Kérjük pályázatát (fényképpel ellátott magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajz és motivációs levél) „Adatkarbantartó – operatív területre ” jeligével, fizetési igény megjelölésével az alábbi címre jutassa el.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő