www.cvonline.hu

Adatfeldolgozó (Nyíregyháza)

HSA Kft.

Hozzáadva: 2017.02.28.
Hirdetés azonosító: 909721

Adatfeldolgozó

Feladatok:

  • Egyedi nyilvántartású anyagok tételes átvétele és kiadása a külsõ és belsõ ügyfelek felé, kísérõ iratok kiállítása

  • Beruházási tevékenységekhez egyéb anyagok biztosítása

  • Leszerelt mérõk, adatlapok tételes, mérõ állás szerinti átvétele

  • Adat lapok határidõn belüli feldolgozása az SAP R3 ISU-ban

Elvárások:

  • Középfokú végzettség

  • Felhasználói szintû számítógépes ismeretek

  • Könnyű fizikai munka iránt hajlandóság (raktári munka)

Munkavégzés helye:

  • Nyíregyháza

Köszönjük az érdeklődését, de a jelentkezés már lezárult.