www.cvonline.hu

Adatfeldolgozó - ERP rendszer upgrade

  • A hirdetés 849 napja lejárt

Az ANDRITZ Kft. az Andritz Group globálisan elismert gép- és berendezésgyártó vállalatcsoport tagja. Magyarországi vállalatunk a nemzetközi csoport stratégiai fontosságú tagjaként modern, európai szinten is egyedülálló gépparkkal és termékválasztékkal rendelkezik, és folyamatos növekedés, valamint termékválaszték-bővülés jellemzi.

Adatfeldolgozó

ERP rendszer upgrade projectben

Főbb feladatok:

  • cikkszám konvertálás
  • bizonylatok és szabványok adatainak feldolgozása
  • feldolgozott adatok bevitele Excelbe
  • cikktörzs-betöltés előkészítése

Munkakörhöz tartozó elvárások:

  • gépészmérnök végzettség vagy végzős mérnök / informatika hallgató
  • MS Excel kiváló ismerete
  • logikus gondolkodás
  • pontos, precíz munkavégzés
  • monotonitástűrés
  • önállóság, terhelhetőség és felelősségvállalás

Előny:

  • angol vagy német nyelvismeret
  • valamilyen vállalatirányítási rendszer ismerete
  • hasonló feladatkörben szerzett tapasztalat
  • gépírástudás

Munkavégzés helye:

Tiszakécske (Kecskeméttől 35 km-re)

Munkavégzés ideje:

A munkavégzés várható tartama 2015.01.19-2015.03.13.

Munkaidő: hétfőtől péntekig, napi 8 órában.

Magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzzal és a fizetési igény megjelölésével az alábbiakban olvasható e-mail címen várjuk a jelentkezéseket.

Helyek Tiszakécske
Kategória Mérnök / Műszaki
IT / Informatika
Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő