www.cvonline.hu

Adatfeldolgozó (Data Processor)

  • A hirdetés 915 napja lejárt

Piackutatási adatfeldolgozással, adatelemzéssel foglalkozó debreceni cég

munkakörbe munkatársat keres

Munkakör leírása:

  • Online kérdőívek programozása (piackutatás számára kifejlesztett alkalmazások segítségével)
  • Adatfájlok, adatbázisok kezelése (tisztítás, szűrés, stb.)
  • Az adatok feldolgozása és előkészítése a további elemzésekhez
  • Táblázatok, grafikonok, riportok készítése a kutató terv alapján

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Magas szintű, tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • SPSS statisztikai szoftver ismerete
  • Adatbáziskezelő rendszerek ismerete
  • MS Office alkalmazások magas szintű ismerete
  • Társadalomkutatási módszertani ismeretek
  • Elemző látásmód
  • Dinamikus személyiség, önállóság, pro-aktív hozzáállás

Előny:

  • Valamely objektumorientált programozási nyelvben való jártasság

Amit kínálunk:

  • Magas szakmai színvonal, egyedülálló fejlődési lehetőség
  • Nemzetközi projektekben való részvétel

Szükséges dokumentumok:          magyar és angol nyelvű önéletrajz

Jelentkezés:                                az alábbi e-mailcímen

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória IT / Informatika
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő