www.cvonline.hu

Adatfeldolgozó (Data Processor)

Piackutatási adatfeldolgozással, adatelemzéssel foglalkozó

debreceni cég

munkakörbe munkatársat keres

Munkakör leírása:

  • Piackutatási kérdőívek programozása (nem a hagyományos programozási nyelveken, hanem kifejezetten
  • a piackutatás számára kifejlesztett szkript nyelvek és alkalmazások segítségével)
  • Adatfájlok kezelése (tisztítás, szűrés, stb.)
  • Az adatok feldolgozása, elemzése a kutatói terv alapján
  • Táblázatok, grafikonok, riportok készítése

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Magas szintű, tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • SPSS ismerete
  • Adatbáziskezelő rendszerek ismerete
  • Valamely szkript nyelvben való jártasság (vb script, html, php, java, css, flash)
  • MS Office alkalmazások magas szintű ismerete
  • Társadalomkutatási módszertani ismeretek
  • Elemző látásmód
  • Dinamikus személyiség, önállóság, pro-aktív hozzáállás

Amit kínálunk:

  • Magas szakmai színvonal, egyedülálló fejlődési lehetőség
  • Nemzetközi projektekben való részvétel

Szükséges dokumentumok: magyar és angol nyelvű önéletrajz
Jelentkezés: az alábbi email címre.

Munkavégzés helye Debrecen
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling, IT / Informatika
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Debrecen