Kedves Álláskereső,

Amennyiben jelentkezni kíván az álláshirdetésre, arra a hirdető cég karrier oldalán van lehetősége.

Mielőtt azonban továbblépne, kérjük, adja meg email címét, hogy ne maradjon le a hasonló állásajánlatokról.

A Tovább a jelentkezéshez gomb megnyomásával elfogadja az ÁSZF-et, és hozzájárul ahhoz, hogy a

www.cvonline.hu állásajánlatokat és álláskereséssel kapcsolatos információkat küldjön Önnek.

Az állásra a „Tovább a jelentkezéshez” gomb megnyomásával tud jelentkezni úgy, hogy a hirdető cég oldalán

minden szükséges információt megad, és a jelentkezését a leírtaknak megfelelően hajtja végre.

Adatfeldolgozó (Data Processor)

DataExpert Services Kft.-Adatfeldolgozó (Data Processor)
Hozzáadva 2012.05.30.
Hirdetés azonosító: 403618
lejárt

Piackutatási adatfeldolgozással, adatelemzéssel foglalkozó

debreceni cég

munkakörbe munkatársat keres

Munkakör leírása:

  • Piackutatási kérdőívek programozása (nem a hagyományos programozási nyelveken, hanem kifejezetten
  • a piackutatás számára kifejlesztett szkript nyelvek és alkalmazások segítségével)
  • Adatfájlok kezelése (tisztítás, szűrés, stb.)
  • Az adatok feldolgozása, elemzése a kutatói terv alapján
  • Táblázatok, grafikonok, riportok készítése

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Magas szintű, tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • SPSS ismerete
  • Adatbáziskezelő rendszerek ismerete
  • Valamely szkript nyelvben való jártasság (vb script, html, php, java, css, flash)
  • MS Office alkalmazások magas szintű ismerete
  • Társadalomkutatási módszertani ismeretek
  • Elemző látásmód
  • Dinamikus személyiség, önállóság, pro-aktív hozzáállás

Amit kínálunk:

  • Magas szakmai színvonal, egyedülálló fejlődési lehetőség
  • Nemzetközi projektekben való részvétel

Szükséges dokumentumok: magyar és angol nyelvű önéletrajz
Jelentkezés: az alábbi email címre.

Munkavégzés helye:
Debrecen
Kategória
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling, IT / Informatika
Szükséges iskolai végzettség
Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa
Teljes munkaidő
Régió
Debrecen

x

Kérjük, ossza meg velünk véleményét!

Visszajelzés küldése