www.cvonline.hu

Adatelemző munkatárs

  • A hirdetés 763 napja lejárt

Debreceni autószervíz berendezéseket, szerszámokat, gépeket gyártó céghez keresünk olyan adatelemzésben és értékelésben jártas munkatársat, aki önállóan a cég működésével kapcsolatos döntéshozatalt segítő elemzéseket, statisztikákat tud készíteni meglévő adatbázisokból. Munkakör megnevezése:

FELADATOK:

  • a cég eladási adatainak nyomon követése, a szükséges elemzések elkészítése
  • az árumozgás (beszerzés, gyártás, szállítás)  összegyűjtése, azok elemzése
  • a reklámkampányok (online és offline) eredményének elemzése
  • az ügyfelek vásárlási szokásainak összegyűjtése, elemzése

ELVÁRÁSOK:

  • MS Excel, Open/Libre Office Calc táblázatkezelők haladó szintű ismerete
  • Crystal Reports haladó szintű ismerete
  • SQL (MSSQL, MySQL, Postgres) adatbázisok haladó szintű ismerete
  • statisztikai, adatelemzési, riportolási ismeretek
  • legalább középfokú angol nyelvtudás
  • precíz, önállóan dolgozni képes
  • jó problémamegoldó képesség

ELŐNYT JELENT:

  • PHP programozási ismeretek
  • hasonló területen szerzett tapasztalat
  • szakirányú felsőfokú végzettség

Fényképes szakmai önéletrajzokat, referenciákkal  és nettó bérigénnyel az alábbi email címre kérnénk.

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol