www.cvonline.hu

Adatelemző munkatárs

  • A hirdetés 1236 napja lejárt

Az Inform Média széles termékskálával rendelkezik mind a nyomtatott-, mind az online média területén. A cégcsoporthoz tartozó budapesti online divízióhoz keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok:

  • Értékesítési kimutatások, elemzések, statisztikák készítése.
  • Egyéb ad-hoc jellegű elemzések készítése
  • Különböző információforrásokból származó adatok feltárása, összegyűjtése, rendszerezése, adatbázisba rendezése
  • Részvétel a belső riport-rendszerek üzemeltetésében, továbbfejlesztésében
  • Az értékesítő kollégákkal és a menedzsmenttel való folyamatos kapcsolattartás

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Elemzés-támogató szoftverek magas szintű ismerete (kiemelten: MS Excel, MS Access)
  • Erős középfokú, aktív angolnyelv-tudás
  • Kiváló analitikus képesség, pontosság, precizitás
  • Monotonitás-tűrés
  • Projekt szemlélet
  • Önállóság, kezdeményező készség
  • Terhelhetőség

Előny:

  • Értékesítési környezetben eltöltött idő (az ideális jelölt ismeri az értékesítés folyamatát)
  • CRM rendszerek ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Stabil vállalati háttér
  • Felelősségteljes munkakör
  • Karrierlehetőség egy nemzetközi cégnél
  • Fiatalos, jó hangulatú munkahelyi légkör

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, és úgy érzi, megfelel az elvárásoknak, kérjük küldje el fényképes, angol és magyar nyelvű önéletrajzát a fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre:

Helyek Pest
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 2 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő