www.cvonline.hu

Adatelemző és riport munkatárs

  • A hirdetés 766 napja lejárt

Ahogyan leendő munkatársunkat elképzeljük:

  • Érettségi bizonyítvánnyal rendelkezik
  • Informatika, elektronika, vagy egyéb műszaki területen szerzett középfokú végzettsége van
  • 1-3 év hasonló műszaki riportkészítés és elemzés területen szerzett munkatapasztalattal bír
  • SQL adatbázisok terén van tapasztalata
  • MS OFFICE EXCEL ACCES elemző eszközöket gyakorlottan használja
  • Kiváló elemző és problémamegoldó képessége van
  • Kiváló kommunikációs készsége van szóban és írásban egyaránt
  • Pontos, precíz, lelkiismeretes
  • Együttműködés (együtt dolgozni képes másokkal közös célokért)
  • Többségében problémamegoldó attitűdje van
  • Hajlandó tanulni, és képes átadni a tanultakat

Feladatok, amelyeket rábíznánk:

  • Rendszeres elemzések, és alkalomszerű riportok elkészítése, és terjesztése
  • A riport nézetek és támogató rendszerek fejlesztési igényeinek egyeztetése az érintettekkel
  • Munkafeladatok elvégzése során a vállalt határidők pontos, tervszerű betartása
  • Proaktív javaslattétel az elemzések, riportok és támogató rendszerek folyamatos fejlesztésére
  • A riport és rendszerdokumentációk folyamatos frissítése, karbantartása
  • Felelősségvállalás az általa elvégzett munkákért, tartalmakért

Amit mi nyújtunk:

  • Kulturált munkahelyi környezet,
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Kiváló csapat,
  • Ideális körülmények a felelősségteljes, önálló munkavégzéshez

További előny:

  • Microsoft Dynamics Nav rendszerben szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye: Budapest, Hofherr A. u.

Jelentkezését e-mailben, önéletrajz csatolással és fizetési igény megjelölésével várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Mérnök / Műszaki
Elektronika / Telekommunikáció
IT / Informatika
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő