www.cvonline.hu

Adatelemző-diákmunkatárs

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.02.21.
Hirdetés azonosító: 896363

Távközléssel foglalkozó céghez keresünk marketing területre diákmunkatársat.

Feladatok:

  • Meglévő kutatáshoz tartozó rekordok feldolgozása, kategorizálása elemzési célokra

Elvárások:

  • Folyamatban lévő, főiskolai vagy egyetemi nappali tagozatos tanulmányok marketing területen legalább 2015. júliusáig.
  • Heti minimum 25-30 óra munkavégzés
  • Angol aktív középfokú nyelvtudás írásban és szóban egyaránt
  • Magabiztos MS Office, főleg Excel tudás (függvények, pivot tábla)
  • Monotonitástűrés

Előny:

  • Heti 40 óra vállalása

Amit kínálunk:

  • Versenyképes alapbér
  • Cafeteria
  • Szakmai fejlődési lehetőség, önálló munkavégzés és egyéni feladatok
  • Kellemes munkakörnyezet
  • Kiváló, fiatalos csapat

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Egyéb:

  • Munkavégzés helye:
  • Budapest, IX. kerület

Kapcsolat:
Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, fényképes önéletrajzodat várjuk a E-mail cím megjelenítése email címre. Leveled tárgya legyen ADAT-UP!