www.cvonline.hu

ADATELEMZÉSI CSOPORTVEZETŐ

  • A hirdetés 1332 napja lejárt

A Hajdú-Bihar, Borsod-Abaúj-Zemplén és Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei nyomtatott és online média területén piacvezető Inform Média Kft. az alábbi feltételekkel keres

Adatelemzési csoportvezető

munkatársat.

Feladatok:

  • adatelemzési csoport vezetése
  • jelenlegi rendszerkörnyezet vizsgálata, szükséges eszközök és rendszerek kiválasztása és integrációja
  • központi adattárház bevezetése
  • előretekintő elemzések, kutatások készítése
  • teljesítmény nyomon követése
  • elemzések és jelentések folyamatos fejlesztése (pl. web elemzések,
  • szoros együttműködés a meglévő CRM csapattal és a részlegekkel

Elvárások:

  • felsőfokú szakirányú végzettség
  • angol nyelv minimum kommunikációs szintű ismerete
  • 3-5 éves szakmai és vezetői tapasztalat (különösen digitális területen)
  • erős analitikus készség
  • jó problémamegoldó képesség
  • kiváló kommunikációs, tárgyalási és tudásátadási képesség,
  • megbízhatóság és precíz munkavégzés.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és úgy érzi megfelel az elvárásoknak,

küldje el fényképes önéletrajzát a munkakör megjelölésével az alábbi e-mail címre:

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
IT / Informatika
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő