www.cvonline.hu

Adatelemzési csoportvezető

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.08.10.
Jelentkezési határidő: 2017.08.24.
Hirdetés azonosító: 1170720

Pozíció leírása / Job description

Magyarország egyik legsikeresebb drogéria láncaként működő partnerünk részére keressük új kollégájukat, Adatelemzési csoportvezető pozícióba.
- alaprajz tervezése (új és átépítendő boltok esetében )
- polcképek tervezése és kommunikálása a több, mint 200 üzlet részére
- kategória meetingekre felkészülés az adott témában és a rendelkezésre álló adatok strukturálása
- scanning statisztika készítése (fogyási adatok elemzése)
- sajátmárkás termékek fogyásának a riportozása

- bolti alaprajzok és polcképek elkészítésének és karbantartásának felügyelete
- folyamatosan naprakész kimutatások készítése és a társosztályokkal való kapcsolattartás
- ellenőrizni az adatok helyességét és a döntések előkészítése a kategória menedzserekkel és a beszerzési vezetővel

Elvárások / Requirements

- szakírányú felsőfokú végzettség
- folyékony angol nyelvtudás
- minimum 3-5 éves, hasonló területről szerzett tapasztalat
- magas szintű Microsoft Excel és táblázatkezelői ismeret
- vezetői tapasztalat, képesség
- erős analitikus gondolkodás
- önálló, precíz és lelkiismeretes munkavégzés
- határozott kiállás és fellépés
- jó kommunikációs képesség
- pontosság, megbízhatóság, terhelhetőség
- B jogosítvány

Előny:
- német nyelvtudás
- Visual Basic ismeret

Amit kínálunk / Offer

- modern munkakörnyezet
- versenyképes fizetés
- szakmai fejlődési és előrelépési lehetőség
- belső tréningek
- gépjármű, magán használatra is
- laptop, mobil

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Egyéb hasonló állások Önnek
Logisztikai csoportvezető

Trenkwalder Kft

Logisztikai szolgáltatásokat nyújtó partnercégü...
Hajdú-Bihar

Hire-One Kft.

Pozíció leírása:A felelőssége alá tartozó logis...
Kecskemét

Stabil háttérrel rendelkező multinacionális par...
Vas