www.cvonline.hu

Adategyeztetés, Call Center munkatárs

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.12.16.
Hirdetés azonosító: 1234001

Ügyfélszolgálati adategyeztető munkatársakat keresünk partnercégünk Vodafone Magyarország Zrt. megbízásából.

Dolgozz a Mind-Diáknál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is.

Link megjelenítése

Ezúttal Miskolcon lévő telekommunikációs partnercégünkhöz várjuk jelentkezésedet.

Feladatok:

  • partnercégünk folyamatainak segítése
  • bejövő és kimenő hívások fogadása, indítása
  • adatok megfelelő módon történő rögzítése

Elvárások:

  • nappali tagozatos jogviszony
  • aktív/passzív státusz
  • jó kommunikációs készség
  • kiváló problémamegoldó személyiség
  • MS Office alkalmazás ismerete
  • precíz munkavégzés
  • érettségi vizsga megléte

Munkaidő: hosszútávra hétfőtől-vasárnapig 6-8 órás műszakokban.

Amit kínálunk

  • diákbér: 926 Ft / óra
  • hosszú távú munkalehetőség
  • igényes munkahelyi környezet

  • Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, melyet a honlapunkon történő Link megjelenítése után a pozíció megjelölésével tehetsz meg! Kizárólag úgy érvényes a jelentkezésed, ha kitöltöd az oldalon a kért adatokat!
  • Kérjük, hogy különös gondot fordíts a valós ráérés és telefonszám megadására! Továbbá önéletrajzodat is tölsd fel, mely elengedhetetlen a teljes jelentkezéshez.

Ha az állásajánlat felkeltheti ismerősei érdeklődését, kérjük, a lenti "Megosztás" gomb segítségével ossza meg velük a facebookon is!