www.cvonline.hu

Adategyeztetés / adminisztráció - Alkalmi munkalehetőség

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2016.09.16.
Hirdetés azonosító: 1080141
lejárt

Diákmunka = szakmai tapasztalatszerzés, pénzkereseti lehetőség, rugalmas munkaidő, biztonságos munkavégzés. Neked mi a fontos? A Mind-Diák Szövetkezetnél ezt mind megtalálod. Diák tagjaink két évtized alatt több mint 2000 partnerünknél bizonyíthatták rátermettségüket. Legyél Te a következő!

Jelenleg az egyik nagymúltú nemzetközi partnerünk részére keresünk adategyeztetési feladatok ellátására adminisztratív munkatársat alkalmi munkára.

Feladatok:

  • A cég megrendelőivel telefonos adategyeztetés (nem piackutatás!), a megrendelők számítanak a hívásra
  • Megrendelések aktiválása
  • Szerződések ellenőrzése, lezárása
  • Kapcsolódó adminisztráció

Munkaidő: Hétfőtől péntekig teljes munkaidőben 2016. szeptember 19. és október 4. között

Elvárások:

  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • MS Office ismeret
  • Kiváló kommunikációs- és kapcsolatteremtési készség

Amit kínálunk:

  • Bruttó 900 Ft / óra
  • Vidám, kilenc főből álló team-be kerülés

Amennyiben felkeltette érdeklődésed a pozíció, várjuk jelentkezésed regisztrációt követően önéletrajz feltöltésével vagy a E-mail cím megjelenítése email címre. Telefonon elérhetsz a pozícióval kapcsolatban a 70/452-3172 telefonszámon.