www.cvonline.hu

Adatbáziskezelés - Diákmunka

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.12.20.
Hirdetés azonosító: 880966

Feladatok:
  • Excel alapú adatbázisok kezelése, összeállítása, szűrése,
  • adatbázisban keresések, összefűzések, hiányosságok vizsgálata
  • word vagy pdf alapú szerződések ellenőrzése
  • hibák kiszűrése összehasonlítással
  • egyéb adminisztrációs feladatok, kimutatások készítése
Elvárások:
  • Aktív nappali tagozatos jogviszony IT vagy műszaki területen,
  • Erős Office (elsősorban Excel és PPT) ismeret,
  • Alapfokú angol nyelvtudás,
  • Erős felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek.
Előny:
  • Marketing és értékesítési tudás vagy tapasztalat
Amit kínálunk:
  • Fizetés:
  • bruttó 1000 Ft/óra
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Egyéb:
  • Munkaidő:
  • H-P 9-18 óra között: heti 4-5 nap, napi 6-8 óra
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Munkavégzés helye:
  • Budapest, V.kerület
Kapcsolat:
Amennyiben érdekel a pozíció, küldd el önéletrajzod a E-mail cím megjelenítése email címre, jelentkezésed tárgya legyen EON-ADB.