www.cvonline.hu

Adatbázis szakértő

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.12.19.
Hirdetés azonosító: 981595

A világ egyik vezető autóipari vállalatához keresünk munkatársat az alábbi pozícióra:

Feladatok:

  • Egységes riportolási rendszer kidolgozása egy új európai projektnél,
  • adatok összehangolása melyek a riportkészítés alapjául szolgálnak, különböző formátumokból, különböző országokból: access, excel, text, stb.,
  • egységes formára hozott adatokból jelentéseket kell készíteni és azokat megjeleníteni a kívánt formában (grafikon, pie chart),
  • 23 országra az adott országban ezért a riportért felelős munkatársnak / munkatársaknak meg kell mutatni mi az elvárás és segíteni kell őket, hogy ezeket a riportokat a meghatározott gyakorisággal szolgáltassák.

Elvárások:

  • Adatbázis kezelési /Adatelemzői tapasztalat,
  • középfokú végzettség,
  • Magas szintű Excel és Access tudás,
  • Legalább középszintű, folyékony angol nyelvtudás,
  • képesség önálló munkavégzésre,
  • pontosság, terhelhetőség.

Előny:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat,
  • felsőfokú angol nyelvtudás,
  • felsőfokú angol nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • Előreláthatólag egy éves munkavégzés, de hosszabbítás lehetséges,
  • kiemelt bérezés,
  • professzionális tapasztalat lehetősége,
  • modern, multinacionális környezet,
  • teljes munkaidő.

Munkaidő: Hétfőtől péntekig irodai munkarendben.

Munkvégzés helye: Szentendre

Érdeklődés esetén várjuk fényképes önéletrajzát, bérigénnyel. Felhívjuk figyelmüket, hogy csak az elvárásoknak teljes mértékben megfelelő jelölteket tudjuk pályáztatni.

Kategória
IT / Informatika
Régió
Szentendre