www.cvonline.hu

Adatbázis specialista

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.03.29.
Jelentkezési határidő: 2017.04.14.
Hirdetés azonosító: 775450

Partnerünk az FMCG területén dolgozó nemzetközi cég, az ő csapatukba keresünk Adatbázis specialista kollégát 6 hónapos időtartamra.

Feladatok:

- Nagy mennyiségű adatot kezelő rendszer létrehozása, kezelése és támogatása
- Az adatbázis folyamatos frissítése, az elemzők munkájának segítése
- Javaslattétel az eszköz hatékonyabb működésére, fejlesztésére
- A rendszer bevezetése után a felhasználók betanítása
- Dokumentáció készítése

Elvárások:

- Magas szintű SQL és/vagy Excel makró ismeret
- Hasonló területen szerzett tapasztalat előny!
- Középfokú angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

- Nemzetközi, fiatalos munkakörnyezet
- Versenyképes juttatás

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján