www.cvonline.hu

Adatbázis rendszergazda (Oracle DBA) munkatárs

  • A hirdetés 527 napja lejárt
Munkavégzés helye

Budapest

Feladatok
  • Oracle adatbázis alapú rendszereinek karbantartása, fellépő rendszerhibák elhárítása, megelőzése
  • Az Oracle adatbázis alapú rendszerek magas szintű rendelkezésre állásának biztosítása
  • Technikai támogatás ezen rendszerekkel kapcsolatban a bejelentett hibák javítására
  • A rendszerrel kapcsolatos, piacon elérhető informatikai megoldások és változások folyamatos nyomon követése és elemzése
  • Szakértői részvétel az Oracle alapú rendszerekkel kapcsolatos fejlesztési projektek végrehajtásában
  • Adatszolgáltatási kötelezettség támogatása, ügyelet biztosítása
Elvárások
  • Felsőfokú informatikai végzettség
  • Oracle DB ismeret (11g és 12c környezetben)
  • SQL/PL-SQL ismeret
  • Linux ismeret
  • Jó dokumentációs készségek
Előny
  • HA környezetben szerzett üzemeltetési tapasztalat
  • RMAN ismeret
  • Oracle RAC, Data Guard, ASM ismeretek
  • Oracle Entreprise Manager Cloud Control ismerete
  • Oracle Database SQL vizsga
  • Oracle PL/SQL Developer vizsga (OCA, OCP)
  • AIX ismeret
  • Angol nyelv társalgási szintű ismerete
Amit partnerünk kínál
  • Versenyképes fizetést
  • Változatos, sokrétű feladatokat
  • Szakmai fejlődési lehetőséget
  • Megoldás-orientált légkört
  • Bővülő, dinamikusan fejlődő szervezet sikereiben való részvétel lehetőségét
Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő