www.cvonline.hu

Adatbázis programozó - INTS/14/22

  • A hirdetés 203 napja lejárt

Nemzetközi tulajdonban lévő partnerünk részére keresünk

Adatbázis programozókat

Ref.: INTS/14/22

Feladatok:

  • Új alkalmazások fejlesztése külföldi partnereknek
  • Meglévő alkalmazások támogatása Linux környezetben
  • Dokumentációk készítése
  • Ügyfélkapcsolati tevékenység ellátása
  • SQL riportok készítése
  • Szkriptek fejlesztése Perl nyelven - a betanulást a cég biztosítja
  • Piacvezető, Teradata/Bigdata adatbázis rendszerek fejlesztése – a betanulást a cég biztosítja

Elvárások:

  • SQL alapos ismerete
  • Alapszintű Linux tudás
  • Analitikus gondolkodásmód
  • Társalgási angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Nyitottság új ismeretek befogadására
  • Jó problémamegoldó - és önálló munkavégzési képesség
  • Jó kommunikációs készség

Előny:

  • PostgreSQL tapasztalatok
  • Teradata/Bigdata adatbázis rendszerek ismerete
  • Perl ismeret

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Támogató munkakörnyezet
  • Szakmai és nyelvi képzések, fejlődési lehetőség
  • Piacképes juttatási csomag

Munkavégzés helye:

Budapest

Az Ön tanácsadója Ling Dóra lesz.

Az INT-Solution Kft. munkaerő-közvetítési nyilvántartási száma: XVI-M-001/3777-2/20

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő