www.cvonline.hu
Adatbázis Munkatárs
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2014.03.24.
Jelentkezési határidő: 2014.03.25.
Hirdetés azonosító: 748747
lejárt

(Budapest)

Pozícióleírás
Nemzetközi hátterű, a gyógyszeripar számára szolgáltatást nyújtó partnerünk számára keresünk

ADATBÁZIS MUNKATÁRSAT

az alábbi feladatok elvégzésére:
- az adatfeldolgozással kapcsolatos napi üzemeltetési teendők ellátása
- termékcikkek rendszerezése
- egyedi riportok készítése Excel-ben
- az ügyfél adatbázisok testreszabása célszoftver segítségével

Követelmények
Az ideális jelölt rendelkezik:
- legalább középfokú végzettséggel
- rendszerzési, cikktörzs-karbantartási tapasztalattal (gyógyszeripari, vagy logisztikai háttér előnyt jelenthet)
- alapfokú angol nyelvtudással
- munkaképes szláv nyelvtudással (szerb-horvát/bolgár/szlovén/makedón)
- az Excel magas szintű ismeretével

Személyiségbeli elvárások:
- lelkiismeretes, önálló munkavégzésre alkalmas, jó kommunikációs és problémamegoldó készséggel rendelkezik, nagyfokú precizitás és munkabírás jellemzi.