www.cvonline.hu
Adatbázis kezelő specialista (Referenciaszám: PJ5185)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2017.02.02.
Jelentkezési határidő: 2017.02.09.
Hirdetés azonosító: 1101822
lejárt

Világhírű székesfehérvári multinacionális partnerünkhöz keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Adatbázis kezelő specialista

Feladatok:
- Vevőfolyószámla program napi kezelése,
- Speciális vevőfolyószámlák előkészítése és kiküldése e-mailben,
- Kiküldött e-mailek regisztrációja,
- Beérkező levelek feldolgozása, a kredites kollégák bevonásával,
- Számla másolatok kiküldése,
- Beérkezett fizetés ígéretek rögzítése,
- Napi riportok futtatása a kredit szervezet számára.

Elvárások:
- Számítógép magas szintű ismerete, kezelése (MS Office-Excel)
- Folyamatfejlesztés, automatizálás érdekében SQL alkalmazásszintű ismerete
- Erkölcsi bizonyítvány, melyet a vállalat intéz
- Alapszintű angol nyelvtudás

Előny:
- Macro írás készség Excelben
- VBA alkalmazásszintű ismerete
- Középszintű vagy annál magasabb angol nyelvtudás
- További európai nyelv(ek) ismerete

A munkavégzés helye: Székesfehérvár

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amit partnerünk kínál:
- Versenyképes jövedelem, cafeteria
- Szakmai fejlődési és karrier lehetőség
- Dinamikusan fejlődő multinacionális háttér

Kérjük, magyar és angol nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Galgovszki András kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen az E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.