www.cvonline.hu

ADATBÁZIS KEZELŐ és MŰSZAKI ÜGYINTEZŐ

  • A hirdetés 878 napja lejárt

A közel 1 évszázados múlttal rendelkező magyar vállalat Az ORION Elektronikai Kft. budapesti telephelyére

Munkatársat keres.

A pozíció betöltésének feltételei:
  • Magas szintű számítógépes ismeretek (MS Access, MS Excel stb.)
  • Adatbázis kezelés és tervezés gyártásra
  • 0-10 éves tapasztalat elektronikai gyártással
  • műszaki jártasság
  • felsőfokú végzettség
  • Közép-fokú angolnyelv-tudás

Feladatok:

  1. adatbázis kezelés és tervezés MS Accessban, szakmailag magasan képzett kollégák irányításával és segítségével,
  2. gyártási idő kalkuláció, árajánlat készítése ügyfeleknek, anyagok beszerzése,
  3. kapcsolattartás a belföldi és főként nemzetközi szállítókkal és vevőkkel

Jó kommunikációs készséggel rendelkező, beszerzési területen gyakorlott, műszakilag magasan képzett szakemberek jelentkezését várjuk!

Jelentkezni magyar és angol önéletrajz beküldésével lehet az alábbi elérhetőségekre:

ORION Elektronikai Kft., 1106 Budapest, Jászberényi út 29.

Pályázni az alábbi e-mail címen lehet.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő