www.cvonline.hu

Adatbázis kezelési gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.06.26.
Hirdetés azonosító: 734216
lejárt

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák! A diákszövetkezet, aminek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát, részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton.

Csatlakozz hozzánk!

Olyan diákot keresünk, aki szívesen megalapozná karrierjét egy multinacionális vállalatnál. A hallgató megismerkedhet az adatbázisokkal azok kezelésével és hasznos ismereteket szerezhet egy multinacionlási cég mindennapi életéről.

Feladatok:

  • Adatbázis karbantartás
  • Adatbázis kezelés
  • Adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:

  • Nappali tagozatos, aktív hallgatói jogviszony
  • Gazdasági (pénzügyi/informatika tanulmányok)
  • MS Excel haladó ismerete
  • SAP ismeret
  • Monotóniatűrés
  • Angol nyelv középfokú ismerete

Munkaidő: Heti két nap minimum fél évre történő vállalása

Amit kínálunk:

  • Bruttó 700 Ft órabér
  • Igényes , modern munkakörnyezet

Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, melyet a honlapunkon történő Link megjelenítése után a pozíció megjelölésével tehetsz meg!Kizárólag úgy érvényes a jelentkezésed, ha kitöltöd az oldalon a kért adatokat!

Kérjük, hogy különös gondot fordíts a valós ráérés és telefonszám megadására!

Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseidet is, lent a "Megosztás" -ra kattintva oszd meg velük a facebookon is!