www.cvonline.hu

Adatbázis kezelés

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.11.13.
Hirdetés azonosító: 783362
lejárt

Dolgozz a Mind-Diáknál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is. Élj a lehetőséggel!

Európában elismert, telekommunikációs partnercégünk számára keresünk diákokat.

Feladatok:

  • Adatbázis feltöltés
  • Általános adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások:

  • Aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Precizitás

Munkaidőhétfő-péntek 9:00-17:00 heti 30-40 óra

Amit kínálunk:

  • Bruttó 650 Ft/óra
  • Nagyvállalati környezetbe történő beilleszkedés

Ha pozíciónk felkeltette érdeklődésedet, várjuk jelentkezésedet a Link megjelenítése.