www.cvonline.hu

Adatbázis karbantartó diákmunka beszerzés területen

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.06.25.
Hirdetés azonosító: 949183

Feladatok:
  • Adatbázisok karbantartása
  • Adatok és árak ellenőrzése
  • Havi riportok készítése helyi és területi rendszerekből
  • Adat karbantartás támogatása (készletek és rendszerek koordinálása, szabályozása, árképzés stb.. )
Elvárások:
  • Aktív/passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony - felsőfokú gazdasági tanulmányok
  • Magas szintű ANGOL nyelvtudás
  • Német nyelvtudás előny
  • Magabiztos MS Office ismeret (Excel és Access)
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Minimum heti 32 óra vállalása hosszútávon
Előny:
  • SAP felhasználói szintű ismerete
Amit kínálunk:
  • Szakmai gyakorlat leigazolása,
  • Bruttó 800 Ft/órás fizetés
  • utazás támogatás.
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Kapcsolat:
Amennyiben pozíciónk felkeltette az érdeklődésed, küldd el önéletrajzod a E-mail cím megjelenítése email címre, leveled tárgya legyen ACC_trainee!