www.cvonline.hu
Adatbázis fejlesztő
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2015.08.07.
Jelentkezési határidő: 2015.08.05.
Hirdetés azonosító: 916255
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Feladatok

  • Részvétel az üzleti információs (BI) rendszerek fejlesztési projektjeiben

  • Rendszerspecifikációk alapján fejlesztési feladatok elvégzése

  • Kapcsolattartás az IT rendszerszervezőkkel

  • Adatmodellek minőségbiztosítása
  • Elvárások

  • Magas szintű adatbázis tervezési ismeretek, MS SQL (TSQL) nyelv

  • Elméleti és gyakorlati adattárház tervezési ismeretek

  • A Microsoft üzleti intelligencia technológiák és termékek ismerete

  • Előnyt jelent a következő konkrét rendszerek, vagy módszertanok valamelyikének ismerete

  • Előnyök

  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség, határozott fellépés

  • Pontos, igényes munkavégzés

  • Számítástechnikai szakirodalom rendszeres olvasása, folyamatos fejlődés igénye, önképzés

  • Amit ajánlunk

  • Felelősségteljes, önálló munkavégzés

  • Szakmai fejlődés lehetősége

  • Kategória
    IT / Informatika
    Régió