www.cvonline.hu
Adatbázis fejlesztő
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2015.02.27.
Jelentkezési határidő: 2015.03.08.
Hirdetés azonosító: 906705
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

ADATBÁZIS FEJLESZTŐ

Feladatok

  • Részvétel az üzleti információs (BI) rendszerek fejlesztési projektjeiben
  • Rendszerspecifikációk alapján fejlesztési feladatok elvégzése
  • Kapcsolattartás az IT rendszerszervezőkkel
  • Adatmodellek minőségbiztosítása

Elvárások

  • Magas szintű adatbázis tervezési ismeretek, MS SQL (TSQL) nyelv
  • Elméleti és gyakorlati adattárház tervezési ismeretek
  • A Microsoft üzleti intelligencia technológiák és termékek ismerete
  • Előnyt jelent a következő konkrét rendszerek, vagy módszertanok valamelyikének ismerete

Előnyt jelent

  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség, határozott fellépés
  • Pontos, igényes munkavégzés
  • Számítástechnikai szakirodalom rendszeres olvasása, folyamatos fejlődés igénye, önképzés

Amit kínálunk

  • Felelősségteljes, önálló munkavégzés
  • Szakmai fejlődés lehetősége

Kategória
IT / Informatika
Régió