www.cvonline.hu

Adatbázis fejlesztő

  • A hirdetés 725 napja lejárt

Feladatok:

-        részvétel az üzleti információs (BI) rendszerek fejlesztési projektjeiben;

-        rendszerspecifikációk alapján fejlesztési feladatok elvégzése;

-        kapcsolattartás az IT rendszerszervezőkkel;

-        adatmodellek minőségbiztosítása;

-        a fejlesztői tesztek megtervezése és kivitelezése.

Elvárások:

Szakismeret:

-        magas szintű elméleti és gyakorlati adatbázis tervezési ismeretek, MS SQL (TSQL)  nyelv;

-        elméleti és gyakorlati adattárház tervezési ismeretek;

-        a Microsoft üzleti intelligencia technológiák és termékek ismerete;

-        előnyt jelent a következő konkrét rendszerek, vagy módszertanok valamelyikének ismerete:

-        Micro Strategy, Oracle, MySQL,, UML

Végzettség:

-        szakirányú, informatikai/műszaki felsőfok;

-        középszintű angol nyelvtudás.

Egyéb jellemzők:

-        jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség, határozott fellépés;

-        pontos, igényes munkavégzés;

-        számítástechnikai szakirodalom rendszeres olvasása, folyamatos fejlődés igénye, önképzés.

Amit kínálunk:

-        versenyképes jövedelem és juttatások;

-        felelősségteljes, önálló munkavégzés;

-        szakmai fejlődés lehetősége.

Helyek Magyarország
Kategória IT / Informatika
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő