www.cvonline.hu

Adatbázis fejlesztő

  • A hirdetés 224 napja lejárt

SessionBase Szoftverfejlesztő és Tanácsadó Kft.

munkatársat keres

adatbázis fejlesztői

munkakörbe.

Főállású, adatbázis fejlesztői munkakörbe keresünk munkatársat.

Feladatok:

  • Adatbázis oldali fejlesztések elvégzése
  • Üzleti folyamatok megismerése, üzleti logika fejlesztése
  • Minőségi, a konvencióknak megfelelő forráskód készítése
  • Meglévő rendszerek továbbfejlesztése, hibajavítása
  • Részvétel új szoftverfejlesztési projektekben (fejlesztés, fejlesztői tesztelés, dokumentálás)

Elvárások:

  • Alapvető SQL ismeretek
  • Pontos, igényes munkavégzés
  • Önálló és csapatmunkára való készség
  • Szakmai angol nyelv ismerete (olvasási szinten)

Előnyök:

  • Referencia munka
  • Oracle adatbázis ismeretek
  • Oracle PL\SQL fejlesztési tapasztalat
  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Naprakész szakmai ismeretek
  • Nyitottság új technológiák megismerésére

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Sokoldalú, kreatív csapat
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Változatos feladatok

Munkavégzés helye: Budapest, XI.

Jelentkezését csatolt önéletrajzzal, bruttó fizetési igény megjelölésével, „adatbázis fejlesztői munkakör” tárggyal az alábbi email címre várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol