www.cvonline.hu
Adatbázis Fejlesztési Vezető
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2016.10.26.
Jelentkezési határidő: 2016.11.04.
Hirdetés azonosító: 1086440
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Dinamikusan fejlődő, Magyarországon piacvezető partmercégünk számára keresünk munkatársat.

Feladatok

  • 5-7 fős adatelemzőkből álló csapat irányítása

  • Termék adatbázisok kezelése, karbantartása

  • Adatbázis tartalom fejlesztés koordinálása

  • Adatbázisok feldolgozása, adatok integrálása a cég vállalatirányítási rendszerébe

  • Adatbázis-kezelési feladatokban, IT-fejlesztési projektekben való részvétel
  • Elvárások

  • Szakirányú felsőfokú végzettség

  • Több éves MSSQL vagy PLSQL vagy MySQL-ben szerzett tapasztalat

  • Microsoft Access, Excel professzionális ismerete (lekérdezések, képletek, VB szkriptek

  • Angol nyelvtudás, olvasásban és írásban

  • Határozott, vezetői kiállás

  • Előnyök

  • Adatbányászatban szerzett tapasztalat

  • Programozási nyelvek ismerete

  • Amit ajánlunk

  • Több hónapos betanítási program, központi képzések

  • Folyamatos fejlődési- és karrierlehetőségek

  • Önálló döntési jogkör

  • Dinamikus, fiatalos munkakörnyezet és csapat

  • Kimagasló kereseti lehetőség

  • Kategória
    IT / Informatika
    Régió