www.cvonline.hu
Adatbázis fejlesztési vezető
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2016.11.14.
Jelentkezési határidő: 2016.11.19.
Hirdetés azonosító: 1086439
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Magyarországon piacvezető partnerünk részére keresünk munkatársat a következő pozícióba

Feladatok

  • 8-10 fős adatelemző csapat irányítása
  • Termék adatbázisok kezelése, karbantartása
  • Adatbázis tartalom fejlesztés koordinálása
  • Adatbázisok feldolgozása, adatok integrálása a cég vállalatirányítási rendszerébe
  • Adatbázis-kezelési feladatokban, IT-fejlesztési projektekben való részvétel
  • Elvárások

  • Több éves tapasztalat PL/SQL vagy Oracle vagy MySQL vagy MSSQL-ben
  • Microsoft Access, Excel professzionális ismerete (lekérdezések, képletek, VB szkriptek)
  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Professzionális és felelősségteljes munkavégzés
  • Kiváló problémamegoldó képesség
  • Határozott, céltudatos kommunikáció
  • Előnyök

  • Adatbányászatban szerzett tapasztalat
  • Programozási nyelvek ismerete
  • Amit ajánlunk

  • Stabil, nagyvállalati háttér
  • Több hónapos betanítási program, központi képzések
  • Folyamatos fejlődési- és karrierlehetőségek
  • Önálló döntési jogkör
  • Dinamikus, fiatalos munkakörnyezet és csapat
  • Kimagasló kereseti lehetőség
  • Kategória
    IT / Informatika
    Régió