www.cvonline.hu

Adatbázis Fejlesztési Vezető

  • A hirdetés 302 napja lejárt

„Megbízhatóság, Minőség, Innováció”

A több mint 25 éve működő UNIX Autó a közép-kelet-európai régió dinamikusan fejlődő, Magyarország piacvezető autóalkatrész disztribútora. Az elmúlt három évben csapatunk létszáma meg-duplázódott, így ma már közel 3000 munkavállalót foglalkoztatunk. Több mint 300 beszállító cégtől, 35 országból importál autóalkatrészeket és felszerelési cikkeket. Autóalkatrész kereső programjával és szoft-veres értékesítési rendszerével egyedülálló szolgáltatást nyújt a régióban.

Cégünk BUDAPESTI (XIII. kerület) munkavégzéssel az alábbi pozícióba keres munkatársat:

Feladatok:

  • 6-8 fős fejlesztői csapat irányítása
  • Adatbázisok migrálása saját fejlesztésű rendszerbe
  • Adatok feldolgozása, integrálása a cég vállalatirányítási rendszerébe
  • Adatbázis-kezelési feladatokban, IT-fejlesztési projektekben való részvétel

Szakmai elvárások:

  • Magas szintű informatikai ismeretek
  • Microsoft Access, Excel professzionális ismerete (lekérdezések, képletek, VB szkriptek)
  • SQL nyelv legalább középszintű ismerete (előny: MSSQL-ben szerzett tapasztalat)

Előny:

  • Adatbányászatban szerzett tapasztalat
  • Programozási nyelvek ismerete

Munkaköri elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Műszaki beállítottság
  • Professzionális és felelősségteljes munkavégzés
  • Kiváló problémamegoldó képesség
  • Határozott, céltudatos kommunikáció

Amit nyújtunk:

  • Magyarország legnagyobb autóalkatrész kereskedése biztos, stabil háttérrel
  • Több hónapos betanítási program, központi képzések
  • Folyamatos fejlődési- és karrierlehetőségek
  • Családbarát munkaidő heti 40 órában (szabad hétvége)
  • Önálló döntési jogkör
  • Dinamikus, fiatalos munkakörnyezet és csapat
  • Kimagasló kereseti lehetőség

Pályázatát (fényképes önéletrajz, motivációs levél és fizetési igény megjelölése) az alábbi Jelentkezés gombra kattintva töltheti fel adatbázisunkba.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő