www.cvonline.hu

Adatbázis Fejlesztési Vezető (SQL)

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.11.12.
Jelentkezési határidő: 2016.11.30.
Hirdetés azonosító: 1095220

Autóalkatrészek kereskedésével foglalkozó ügyfelünkhöz keresünk Adatbázis Fejlesztési Vezetőt.

Feladatok:

- 3-4 fős csapat irányítása
- Adatbázis tartalom fejlesztés koordinálása
- Adatbázisok feldolgozása, adatok integrálása a cég vállalatirányítási rendszerébe
- Ad-hoc lekérdezések írása
- Lekérdezések optimalizálása
- Adatbázis karbantartási folyamatok elvégzése
- Eseti teljesítményproblémák okának felderítése, megoldása

Elvárások:

- Legalább 3 éves SQL programozásban szerzett tapasztalat (Oracle, MySQL, MSSQL valamelyike)
- Microsoft Access, Excel professzionális ismerete (lekérdezések, képletek, VB szkriptek)
- Lekérdezés-optimalizálásban szerzett gyakorlati tapasztalat
- Munkavégzés önállóan és csapatban egyaránt
- Jó kommunikációs készség
- Szakmai angol nyelvismeret dokumentációk megértéséhez

Amit kínálunk:

- Versenyképes jövedelem
- Folyamatos fejlődési- és karrierlehetőségek
- Modern, kulturált környezet
- Része lenni egy összetartó, fiatalos csapatnak

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján