www.cvonline.hu

Adatbázis Fejlesztési Vezető (Lead Data Analyst)

  • A hirdetés 322 napja lejárt

„Megbízhatóság, Minőség, Innováció”

A több mint 25 éve működő UNIX Autó Kft. a közép-kelet-európai régió dinamikusan fejlődő, Magyarország piacvezető autóalkatrész disztribútora. Az elmúlt három évben csapatunk létszáma megduplázódott, így ma már közel 3000 munkavállalót foglalkoztatunk. Több mint 300 beszállító cégtől, 35 országból importál autóalkatrészeket és felszerelési cikkeket. Autóalkatrész kereső programjával és szoftveres értékesítési rendszerével egyedülálló szolgáltatást nyújt a régióban.

Cégünk BUDAPESTI (XIII. kerület) munkavégzéssel az alábbi pozícióba keres munkatársat:

Feladatok:

  • 8-10 fős adatelemző csapat irányítása
  • Termék adatbázisok kezelése, karbantartása
  • Adatbázis tartalom fejlesztés koordinálása
  • Adatbázisok feldolgozása, adatok integrálása a cég vállalatirányítási rendszerébe
  • Adatbázis-kezelési feladatokban, IT-fejlesztési projektekben való részvétel

Szakmai elvárások:

  • Magas szintű informatikai ismeretek
  • Microsoft Access, Excel professzionális ismerete (lekérdezések, képletek, VB szkriptek)
  • SQL nyelv legalább középszintű ismerete (előny: MSSQL-ben szerzett tapasztalat)

Előny:

  • Adatbányászatban szerzett tapasztalat
  • Programozási nyelvek ismerete

Munkaköri elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Műszaki beállítottság
  • Professzionális és felelősségteljes munkavégzés
  • Kiváló problémamegoldó képesség
  • Határozott, céltudatos kommunikáció

Amit nyújtunk:

  • Magyarország legnagyobb autóalkatrész kereskedése biztos, stabil háttérrel
  • Több hónapos betanítási program, központi képzések
  • Folyamatos fejlődési- és karrierlehetőségek
  • Családbarát munkaidő heti 40 órában (szabad hétvége)
  • Önálló döntési jogkör
  • Dinamikus, fiatalos munkakörnyezet és csapat
  • Kimagasló kereseti lehetőség

Pályázatát (fényképes önéletrajz, motivációs levél és fizetési igény megjelölése) a Jelentkezés gombra kattintva töltheti fel adatbázisunkba.

Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő