www.cvonline.hu

Adatbázis-értékesítő (Referenciaszám: RV-1011)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.09.22.
Jelentkezési határidő: 2014.11.24.
Hirdetés azonosító: 840698

Feladatok:

- adatbázis értékesítés

- call center üzletágban új ügyfelek akvirálása

- hirdetések útján érdeklődő potenciális ügyfelek tájékoztatása

- saját ügyfélkör építés, piackutatás, hideghívások bonyolítása

- időpont egyeztetések, ajánlat adások, bemutatkozó tárgyalások szervezése és bonyolítása

Elvárások:

- minimum középfokú végzettség

- laza, jó kommunikáció

Ami nem fontos:

- jogosítvány, saját gépjármű (mivel az üzletkötések legnagyobb része, telefonon, e-mailen bonyolódik)

- nyelvtudás (angol esetleg később, néha jól jöhet, de nem feltétel)

Lehetőség:

- laza, fiatalos munkakörnyezet

- maximális kibontakozási lehetőség

- egyéni munkatempó, teljes önállóság

- tanulási, tapasztalat szerzési lehetőség

- jó kereseti lehetőség

A munkavégzés helye:

Budapest, XI. kerület

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. budapesti székhelyű Partnercégéhez toboroz és kölcsönöz főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el fényképes önéletrajzát, referenciáit bérigénye megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre! Kérjük, a levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét (adatbázis-értékesítő) és a pozícióhoz tartozó RV-1011-es referenciaszámot!

(Magán-munkakölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Régió Budapest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő