www.cvonline.hu
Adatbázis elemző
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2015.03.21.
Jelentkezési határidő: 2015.03.17.
Hirdetés azonosító: 916272
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Megbízónk multinacionális, több száz fős, a pénzügyi szférában meghatározó szerepet betöltő nagyvállalat. Budapesti irodájuk régiós központ, egyik leányvállalatuk számukra keresünk új szakembert az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • SQL lekérdezések készítése, leválogatási igények feldolgozása

  • Riportok, elemzések készítése

  • Általános IT támogatás telefonon, személyesen, távolról

  • Aktív részvétel a tesztelésekben

  • Adott rendszerekkel kapcsolatos feladatok, kisebb rendszerszervezői feladatok ellátása

  • Egyéb IT projektekben való részvétel
  • Elvárások

  • Felsőfokú végzettség (informatikai területen)

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

  • Oracle SQL magabiztos ismerete

  • Word, Excel, Outlook ismerete

  • Jó problémamegoldó képesség és kapcsolatteremtő készség

  • Pontosság, precizitás

  • Előnyök

  • PL/SQL, MS SQL ismeret

  • Banki, pénzügyi területen szerzett tapasztalat

  • Amit ajánlunk

  • Együttműködő, közvetlen kollégák

  • Hosszú távú, stabil munkahely

  • Kellemes munkakörnyezet

  • Bruttó bér + egyéb juttatások, bónusz, cafeteria

  • Munkavégzés helye: Budapest (belváros)

  • Kategória
    IT / Informatika
    Régió