www.cvonline.hu
Adatbázis elemző
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2015.08.07.
Jelentkezési határidő: 2015.08.05.
Hirdetés azonosító: 916265
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Egyik ügyfelünk számára keresünk adatbázis elemzői pozícióba határozatlan idejű munkavégzéssel új munkatársat.

Feladatok

  • Döntéshozatalt támogató elemzések készítése, üzleti következtetések levonása

  • Ad-hoc lekérdezések és rendszeres riportok írása Oracle adatbázisban

  • Cognos kockák és riportok tervezése, implementálása

  • Dokumentációk naprakészen tartása

  • Telepítéshez szükséges adminisztratív feladatok elvégzése

  • Folyamatok mérésének kialakítása, karbantartása

  • Ügyfél-elégedettségi kutatások adatbázisának tervezése
  • Elvárások

  • Felsőfokú gazdasági/informatikai végzettség

  • Üzleti szemlélet, gondolkodásmód

  • Legalább 3 éves tapasztalat SQL programozásban

  • Adatbázis kezelési ismeretek Oracle 11g környezetben

  • Oracle PL/SQL nyelv ismerete

  • Középfokú angol nyelvtudás, elsősorban írásban

  • Önálló munkavégzés

  • Kiváló elemző és problémamegoldó készség

  • Előnyök

  • Cognos 10.1 Report Studio és Analysis Studio ismerete

  • Oracle adminisztrátori (DBA) ismeretek

  • Oracle SQL teljesítményhangolási ismeret

  • Tapasztalat Microsoft SQL Server 2008 környezetben

  • HTML, JavaScript programozási tapasztalat (jQuery)

  • Kategória
    IT / Informatika
    Régió