www.cvonline.hu
Adatbázis elemző
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2015.03.03.
Jelentkezési határidő: 2015.04.02.
Hirdetés azonosító: 914801
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Megbízónk multinacionális, több száz fős, a pénzügyi szférában meghatározó szerepet betöltő nagyvállalat. Budapesti irodájuk régiós központ, egyik leányvállalatuk számukra keresünk új szakembert az alábbi pozícióba:

Az új kolléga feladatai lesznek:

  • SQL lekérdezések készítése, leválogatási igények feldolgozása
  • Riportok, elemzések készítése
  • Általános IT támogatás telefonon, személyesen, távolról
  • Aktív részvétel a tesztelésekben
  • Adott rendszerekkel kapcsolatos feladatok, kisebb rendszerszervezői feladatok ellátása
  • Egyéb IT projektekben való részvétel

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (informatikai területen)
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Oracle SQL magabiztos ismerete
  • Word, Excel, Outlook ismerete
  • Jó problémamegoldó képesség és kapcsolatteremtő készség
  • Pontosság, precizitás

Előnyök:

  • PL/SQL, MS SQL ismeret
  • Banki, pénzügyi területen szerzett tapasztalat

Amit a megbízónk kínál:

  • Együttműködő, közvetlen kollégák
  • Hosszú távú, stabil munkahely
  • Kellemes munkakörnyezet
  • Bruttó bér + egyéb juttatások, bónusz, cafeteria

Munkavégzés helye: Budapest (belváros)

Kategória
IT / Informatika
Régió