www.cvonline.hu
Adatbázis elemző
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2015.03.02.
Jelentkezési határidő: 2015.03.19.
Hirdetés azonosító: 910027
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Egyik ügyfelünk számára keresünk adatbázis elemzői pozícióba határozatlan idejű munkavégzéssel új munkatársat.

Feladatok:

  • Döntéshozatalt támogató elemzések készítése, üzleti következtetések levonása
  • Ad-hoc lekérdezések és rendszeres riportok írása Oracle adatbázisban
  • Cognos kockák és riportok tervezése, implementálása
  • Dokumentációk naprakészen tartása
  • Telepítéshez szükséges adminisztratív feladatok elvégzése
  • Folyamatok mérésének kialakítása, karbantartása
  • Ügyfél-elégedettségi kutatások adatbázisának tervezése

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági/informatikai végzettség
  • Üzleti szemlélet, gondolkodásmód
  • Legalább 3 éves tapasztalat SQL programozásban
  • Adatbázis kezelési ismeretek Oracle 11g környezetben
  • Oracle PL/SQL nyelv ismerete
  • Középfokú angol nyelvtudás, elsősorban írásban
  • Önálló munkavégzés
  • Kiváló elemző és problémamegoldó készség

Előnyt jelent:

  • Cognos 10.1 Report Studio és Analysis Studio ismerete
  • Oracle adminisztrátori (DBA) ismeretek
  • Oracle SQL teljesítményhangolási ismeret
  • Tapasztalat Microsoft SQL Server 2008 környezetben
  • HTML, JavaScript programozási tapasztalat (jQuery)

Kategória
IT / Informatika
Régió