www.cvonline.hu

Adatbázis Adminisztrátor

  • A hirdetés 239 napja lejárt

Magyarország piacvezető, német tulajdonú multinacionális vállalata keres újonnan induló csapatába Cloud alapú projektekre Adatbázis Adminisztrátor kollégákat.

Pozíció azonosító: B39AA

Kategória: Informatika, IT Támogatás, Adminisztrátor

Szükséges nyelvtudás: Angol, Angol - középfok, Angol - társalgási

Munkavégzés helye: Budapest

Feladatok:

  • Adatbázis üzemeltetési feladatok ellátása (hibák elhárítása, monitoring stb.)
  • Adatbázis implementálás
  • Főbb adatbázis szoftverek installációja és konfigurálása
  • Adatbázis frissítése, patching, migration feladatok ellátása
  • Adatbázis backup kezelés, javítás, fejlesztés és implementáció
  • Indexek kezelése, adatbázis konzisztencia ellenőrzése és replikációja, napló továbbítás stb.
  • Operatív feladatok vezetése, ellátása és koordinálása

Elvárások:

  • Valamely nagyobb technológiai adatbázis ismerete és abban szerzett legalább 1 éves tapasztalat (Sybase, Oracle, HANA, DB2 stb.)
  • Kiváló szakmai tudás és tapasztalat Unix/Linux-ban
  • ITIL/ITSM ismerete
  • Folyékony angol nyelvtudás (írásban és szóban egyaránt)
  • Ügyfél- és szolgáltatás orientált szemléletmód
  • Motivált és rugalmas munkaerő
  • Csapatjátékos

Előny:

  • MSSQL és/vagy HANA/ Sybase/ Oracle/ DB2 adatbázisok ismerete
  • Shell / Perl scripting tudás
  • Projekt és people menedzsment készségek

Amit ajánlunk:

  • Magyarországon egyedülálló és innovatív projektekben való részvétel
  • Szakmai fejlődési lehetőségek tréningeken és továbbképzéseken keresztül
  • Stabil hátterű, piacvezető, nemzetközileg elismert multinacionális vállalat csoport
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Professzionális munkakörnyezet
  • Támogató, segítő munkahelyi légkör

Helyek Pest
Budapest
Kategória IT / Informatika
Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő