www.cvonline.hu

Adatbázis adminisztrátor / telemarketing asszisztens

  • A hirdetés 1007 napja lejárt

AZ MTT MEDIA KFT keres:

pozícióra az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

- Excel és Access adatbázisok kezelése (adatok kiadása a telemarketing munkatárs kollégák részére, új adatsorok integrálása)

-VCC telemarketing szoftver kezelése

- Kapcsolattartás az értékesítési csoportvezetőkkel és az értékesítési asszisztensekkel

- Controlling a telemarketing irányelvek alapján

-  Ügyféladatbázis karbantartása, frissítése

- Napi és havi adminisztrációs feladatok ellátásához szükséges adatok biztosítása a telemarketing munkatársak részére

- Lekérdezések, kimutatások elkészítése belső vállalatirányítási rendszerből

- A telemarketing munkatársak és az üzletkötő kollégák panaszainak ügyintézése, továbbítása az illetékesek felé

- A telemarketing csoportvezető távollétében a telemarketing csoport munkájának koordinálása

Amit leendő kollégánktól elvárunk:

- Minimum középfokú végzettség

- Erős felhasználói szintű MS Office ismeret, kiemelt Excel és Access ismeret (teszteljük!)

-VCC telemarketinges szoftver ismerete

- Minimum 1 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat  (kiemelt előnyt jelent tapasztalat CRM adminisztrátori területen)

- Monotonitástűrés

- Jó elemzőkészség

- Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség

- Pontos és precíz munkavégzés

Amit kínálunk:

- Alkalmazotti jogviszony

- Folyamatos szakmai kihívások

- Modern munkakörnyezet

- Munkába járás támogatása

- Béren kívüli juttatási rendszer

Munkavégzés helye:

Budaörs